O firmie

Firma Glimat powstała w 1994 r. w formie spółki cywilnej. Dynamiczny rozwój oraz potrzeby wynikające ze znacznego poszerzenia zakresu działalności zaowocowały zmianą formy prawnej działania przedsiębiorstwa. W wyniku przekształcenia własnościowego w roku 2000 powstał Glimat Sp. z o.o.. Podstawowym kierunkiem działalności firmy jest dostawa części zamiennych do maszyn budowlanych. Wypracowana pozycja na rynku pozwoliła na nawiązanie bezpośredniej współpracy z największymi producentami w branży, tak w kraju jak i zagranicą.

Oferta przedsiębiorstwa jest skierowana zarówno do użytkowników sprzętu, jak i firm handlowych. Zespół doświadczonych pracowników, 400 m² powierzchni biurowej, 10.000 m² powierzchni magazynowej, ponad 50.000 pozycji na magazynie, korzystanie ze zintegrowanego rozwiązania klasy ERP, ponad 3.000 klientów w kraju i zagranicą, doskonała opinia zarówno wśród dostawców, jak i odbiorców, udokumentowana poziomem obrotów, pozwoliła firmie Glimat stać się liderem w branży.

Dynamiczny rozwój zaowocował poszerzeniem asortymentu o części zamienne do maszyn rolniczych. Oferujemy części oryginalne z centralnych magazynów w Europie i USA.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!